Miksi Valve?

Olemme markkinoinnin, viestinnän ja teknologian yhdistäjä.   Branding Technology United. 

Autamme yrityksiä menestymään digitaalisessa ajassa. Tavoitteemme on auttaa brändejä hyödyntämään eri kanavien ja teknologioiden potentiaali liiketoiminnassaan. Uskomme ihmiskeskeiseen lähestymiseen: osallistamme, innostamme ja luomme elämyksiä asiakkaidemme asiakkaille. 

Autamme yli 140 asiantuntijan voimin asiakkaitamme saavuttamaan brändiin liittyvät tavoitteensa maailmassa, jossa digitaalisuus on mukana kaikessa. 

Laaja osaamisemme ulottuu brändistrategiasta tarinankerrontaan, vuosikertomuksista palvelumuotoiluun ja tekniseen toteutukseen. Kaikki onnistuu. Olemme siis paljon enemmän kun digitaalinen mainostoimisto tai digitoimisto. Haluamme pitää brändit jatkuvasti ja oikea-aikaisesti vuorovaikutuksessa kohderyhmien kanssa, ostoaikeet tunnistaen ja kiinnostuksen lisäarvoksi muuttaen. 

 


Johtoryhmä

Jorma Maaninka

CEO Valve Group

jorma.maaninka@valve.fi 040 1735 504

Sara Nikander

Director, Design & Technology

sara.nikander@valve.fi 045 6735 577

Daniel Tuori

Marketing Director 

daniel.tuori@valve.fi 050 3100 731

Isto Kannisto

Director, Media Production

isto.kannisto@valve.fi 040 1897 114

Marjut Kytösalmi

Head of Customer Experience

marjut.kytosalmi@valve.fi 050 4873 778

Ville Mattinen

Head of Finance and Administration 

ville.mattinen@valve.fi 050 300 4876

Kirsi Nurmi

Director, Communications

kirsi.nurmi@valve.fi 045 2719 559

Asiakkaitamme

Kiitos yhteydenotosta

Olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pian.

Ota yhteyttä

Jätäthän ystävällisesti yhteystietosi niin olemme pikimmiten yhteydessä.

Sähköpostiosoite on viallinen!
Kenttä on vaadittu!