En

Yhteystiedot

Ota meihin yhteyttä!

Jorma Maaninka

Jorma Maaninka

CEO
+358 40 173 5504
jorma.maaninka@valve.fi

Pauliina  Kuokka

Pauliina Kuokka

Director, Customer Success
+358 40 070 8787
pauliina.kuokka@valve.fi

Sara Nikander

Sara Nikander

Director, Operational Excellence
+358 45 673 5577
sara.nikander@valve.fi

Anu Jussila

Anu Jussila

Director, People & Culture

anu.jussila@valve.fi

Ville  Mattinen

Ville Mattinen

CFO
+358 50 300 4876
ville.mattinen@valve.fi

Kirsi Nurmi

Kirsi Nurmi

Director, Senior Consultant
+358 45 271 9559
kirsi.nurmi@valve.fi

Thea Forstén

Thea Forstén

Director, Senior Consultant
+358 50 068 7768
thea.forsten@valve.fi

Salla  Halme

Salla Halme

Director, Senior Consultant
+358 40 048 9542
salla.halme@valve.fi

Helsinki (HQ)

Sturenkatu 16
00510 Helsinki
info@valve.fi

 

Valve Branding Oy

Y-tunnus 1884268-7

Verkko­laskutus­osoite

Verkkolasku-/OVT-tunnus: 003718842687
Operaattori: Apix Messaging Oy
(välittä­jätunnus: 003723327487)

Jätä viesti, niin olemme sinuun pian yhteydessä.

Hae sivustolta:Search our site: